banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - llamba tavoline - llamba tavoline Mini (karikimi me valë) - llamba tavoline me porte usb-TL-04 Pro Mini

llamba tavoline me porte usb-TL-04 Pro Mini

-- LED-të me spektër të plotë (drita e diellit) mund të mbrojnë plotësisht sytë;
--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
-- E gjithë streha e bërë nga metali për të mbajtur transmetimin e mirë të nxehtësisë dhe jetëgjatësinë e gjatë;
-- Mundësohet nga bateria Li-ion 2*2,500 mAH;
-- Karikimi pa tela me kabllo USB të tipit C;
--I përshtatshëm për Bar, Restorant, Kamping, Sallon, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. antique table lamp

2. table lamp with dual usb ports

3. wireless charger table lamp

Artikulli Nr. TL-04 Pro Mini
Mënyra e Karikimit Karikimi me valë
Fuqia nominale 2.2 W
Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Fluksi nominal 190lm
Paraqitja e ngjyrave Ra98
LED Spektri i plotë (drita e diellit)
Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 10 orë me ndriçim të plotë
20 orë me ndriçim 50%
Koha e karikimit Min. 3 orë (5V 2A)
Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Kapaciteti i baterisë 2*2500 mAH
Materiali i hijes së llambës Aliazh alumini
Materiali i shtyllës së llambës Aliazh alumini
Materiali bazë i llambës Aliazh zinku
Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Doku i karikimit USB Lloji C
Karikimi pa tela Pajtohuni me karikuesin me valë QI
Temperatura e punës -20℃~35℃
Madhësia φ116*250mm
Norma e IP IP54
message board

Lajmet e fundit

 • 2022-8-5

  Instalimi i dritave të kopshtit gu10 mund t'ju japë gjithashtu një ndjenjë ngrohtësie këtë verë

  Ide dhe këshilla për ndriçimin e kopshtit për të përfituar sa më shumë nga ndriçimi i jashtëm. Ndërkohë që të gjithë e kuptojmë rëndësinë e ndriçimit të duhur në shtëpinë tonë, një ambienti të balancuar pune dhe ndriçimit të theksuar. Çfarë mendojmë për ndriçimin e kopshtit? Ndriçimi i mirë i jashtëm mund të transformojë çdo hapësirë të jashtme, të krijojë ndriçim praktik për sigurinë dhe mjedisin, të krijojë një ambient të bukur dhe të nxjerrë në pah veçoritë ekzistuese. Kur planifikoni ndriçimin e kopshtit tuaj, është e rëndësishme të përcaktoni se ku do t'ju duhet ndriçimi dhe çfarë lloji të ndriçimit do t'ju nevojitet. Për shembull, dëshironi të krijoni një mjedis mikpritës në një zonë të veçantë ndenjëse, apo dëshironi të përdorni prozhektorët në korridor ose në rrugë për siguri? Ka shume...

  Shiko detajet
 • 2022-5-16

  Kurseni faturën tuaj të energjisë me llambat LED që errësohen

  Ka shumë përfitime nga përdorimi i llambave LED me errësim. Së pari, ata mund t'ju ndihmojnë të kurseni në faturat tuaja të energjisë. Llambat LED tashmë janë të njohura se janë më efikase ndaj energjisë sesa llambat tradicionale inkandeshente, dhe zbehja e tyre mund të reduktojë më tej konsumin e tyre të energjisë. Jo vetëm që llambat LED të rregullueshme ju kursejnë para, por gjithashtu ju ndihmojnë të zgjasni jetën e llambave tuaja. Kur zbehni një llambë LED, ju në fakt zgjatni jetën e saj sepse nuk është nën stres aq shumë. Së fundi, kur bëhet fjalë për ndriçimin, llambat LED me errësim ofrojnë më shumë fleksibilitet. Nëse jeni duke kërkuar për një shkëlqim të butë, romantik ose një dritë të ndritshme, të fokusuar, ju mund të krijoni atmosferën ideale për çdo situatë. Nëse po mendoni të kaloni në...

  Shiko detajet
 • 2021-9-6

  Si të zgjidhni llambën e duhur të tavolinës pranë shtratit?

  Shumë njerëz mendojnë se kur zgjedhin pajisje ndriçimi, sa më i lartë të jetë ndriçimi, aq më i mirë është ndriçimi. Në fakt, sa më mirë të jetë ndriçimi është një nga shkaqet kryesore të lodhjes vizuale, e cila dëmton rëndë retinën. Sidomos për fëmijët e vegjël, ata shpesh përdorin llamba tavoline me ndriçim. Do të ndikojë në zhvillimin normal të syve. Prandaj, kur zgjidhni një llambë tavoline pranë krevatit, rekomandohet të përdorni një llambë tavoline LED dhe të përpiqeni të përdorni një llambë tavoline të zbehtë me port usb. Parimi i zgjedhjes së dritave. Merrni parasysh faktorët. Zgjedhja e llambës së shtratit bazohet në përgjithësi në madhësinë e dhomës, konfigurimin e mobiljeve, stilin e përgjithshëm të dekorimit dhe nevojat personale për të përcaktuar...

  Shiko detajet
 • 2022-10-29

  Buying a led nail table lamp is the best way to get your nails done at home

  If you're looking for an easy and affordable way to get your nails done at home, a Led nail table lamp is a great option. These lamps are designed to make it easy to see what you're doing, and they come in a variety of styles to suit your needs. What are the benefits of using a led nail table lamp? A nail table lamp is a lamp that is designed to be used for nails. It is a common piece of equipment in a nail salon. There are many benefits to using a led nail table lamp. One of the benefits is that it is energy efficient. A led nail table lamp uses less energy than a traditional nail...

  Shiko detajet
 • 2022-1-14

  Si të vendosni llambat e tavolinës për dhomën e ndenjes

  Në ditët e sotme, në shtëpi ka lloje të ndryshme mobiljesh dhe dekorimesh. Për shembull, disa njerëzve u pëlqen të shfaqin disa figura, dhe disa njerëzve u pëlqen të vendosin llamba tavoline në dhomën e ndenjes, të cilat mund të përdoren si dekorim dhe ndriçim. Megjithatë, ka ende shumë persona që vendosin llamba tavoline në dhomën e ndenjes. Nuk e di se ka shumë detaje për vendosjen e llambave të tavolinës, ndaj le të shohim se si duhet të vendosen llambat e tavolinës në dhomën e ndenjes. 1. Gjatë vendosjes së llambave tavoline për dhomën e ndenjes, duhet t'i kushtojmë vëmendje ndriçimit, si dhe vendosjes së pozicioneve. Llambat e tavolinës nuk mund të vendosen pranë divanit kur shtrihen....

  Shiko detajet
 • 2021-11-20

  Llamba led për pajisje të mbyllura, koha e gjatë e gatishmërisë ju njohin më mirë

  Ndriçues i mbyllur do të thotë që llamba me funksion ndriçimi është një e tërë, pa asnjë boshllëk midis tyre, dhe llambat e përdorura për ndriçuesit e mbyllur janë gjithashtu të instaluara paraprakisht. Një llambë që mund të përdoret drejtpërdrejt. Karakteristika e tij është se mund të parandalojë në mënyrë efektive dëmtimin fizik dhe të luajë një rol të mirë të papërshkueshëm nga uji. Prandaj, përdorimi i këtij lloji të llambave në disa mjedise specifike do të ketë rezultate shumë të mira. Për shembull, në një punishte me një sasi të madhe pluhuri, ka shumë pluhur që noton në ajër, kështu që përdorimi i llambave të mbyllura mund të parandalojë në mënyrë efektive pluhurin që të depërtojë në llamba dhe të shkaktojë pasoja të tmerrshme. Në vendet ku mjedisi është relativisht i lagësht, llambat e mbyllura...

  Shiko detajet