banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - llamba tavoline - llamba tavoline Mini (karikimi me tela) - llamba tavoline & llamba leximi-TL-02 Mini

llamba tavoline & llamba leximi-TL-02 Mini

-- LED-të me spektër të plotë (drita e diellit) mund të mbrojnë plotësisht sytë;
--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
-- E gjithë streha e bërë nga metali për të mbajtur transmetimin e mirë të nxehtësisë dhe jetëgjatësinë e gjatë;
-- Mundësohet nga bateria Li-ion 2*2,500 mAH;
--Ngarkimi me tela me kabllo USB të tipit C;
--E pershtatshme per Bar, Restorant, Kamping, Dhomen e Ndenjes, dhome gjumi, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. llamba tavoline dhome gjumi

2. llambë tavoline studimi

3. llamba tavoline & llamba leximi

Artikulli Nr. TL-02 Mini
Mënyra e Karikimit Ngarkimi me tel
Fuqia nominale 2.2 W
Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Fluksi nominal 190lm
Paraqitja e ngjyrave Ra98
LED Spektri i plotë (drita e diellit)
Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 10 orë me ndriçim të plotë
20 orë me ndriçim 50%
Koha e karikimit Min. 3 orë (5V 2A)
Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Kapaciteti i baterisë 2*2500 mAH
Materiali i hijes së llambës Aliazh alumini
Materiali i shtyllës së llambës Aliazh alumini
Materiali bazë i llambës Aliazh zinku
Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Doku i karikimit USB Lloji C
Temperatura e punës -20℃~35℃
Madhësia φ114*250mm
Norma e IP IP54
message board

Lajmet e fundit

 • 2021-12-15

  Dritat e poshtme të montuara në sipërfaqe mund të rregullohen në drejtime të shumta, duke lejuar që drita të lëkundet me disponimin

  Në procesin e përmirësimit të shtëpisë, individët do të dekorojnë çdo cep të shtëpisë sipas preferencave të tyre dhe zgjedhja e llambave duhet jo vetëm të plotësojë ndriçimin bazë, por edhe të integrohet në të gjithë ambientin e dekorimit për sa i përket pamjes. Kështu do të shohim shtëpi të njerëzve të ndryshëm, llambat që përdorin të gjithë janë vërtet të çuditshme. Dritat e poshtme të montuara në sipërfaqe përdoren më së shumti në ambiente të ndryshme biznesi, sepse mund të rregullojnë drejtimin dhe ndriçimin, kështu që përdoren për të krijuar një atmosferë të caktuar. Kur një produkt i tillë përdoret në një mjedis të përmirësimit të shtëpisë, ai mund të shtojë një ndjenjë atmosfere në të gjithë dhomën dhe gjithashtu mund të sjellë një përvojë të freskët. Montimi në sipërfaqe do të thotë që...

  Shiko detajet
 • 2022-7-28

  Llamba tavoline me portën e karikimit USB është më e përshtatshme

  Çfarë është një llambë tavoline usb? Llamba tavoline USB është një llambë tavoline e lidhur me portën e një baterie litium usb është instaluar gjithashtu në ndërfaqe, përdoret për diodat që lëshojnë dritë (dmth. L. Bateria e litiumit është gjithashtu e instaluar në ndërfaqe, përdoret për diodat që lëshojnë dritë (d.m.th. ) si burim drite i llambës së tavolinës dhe ka usb Funksioni i karikimit dhe funksioni elektrik i baterisë së litiumit favorizohen nga shumica e konsumatorëve për shkak të madhësisë së tyre të vogël dhe peshës së lehtë. Diodat që lëshojnë dritë janë gjysmëpërçues në gjendje të ngurtë që mund të shndërrohen drejtpërdrejt në drita duke përdorur energji elektrike, e cila zvogëlon hapat e konvertimit të qarqeve të brendshme të llambave tradicionale të tavolinës dhe rrit ngjyrën e gjelbër. Po për një llambë tavoline usb? Cilat janë...

  Shiko detajet
 • 2022-4-26

  Rekomandoni një llambë kampingu në natyrë, le të keni dritë jashtë

  Kampingu kërkon një dritë kampingu në natyrë përveç një tende. Për shkak se hapësira në tendë është e vogël, dhe tenda do të reflektojë dritën, kështu që kërkesat për dritë nuk janë shumë të larta dhe drita e reflektuar nga çadra e brendshme do të jetë më e ndritshme se mjedisi i hapur. Zgjedhja e dritave të kampit është shumë më e komplikuar sepse kërkesat për ndriçim janë shumë të larta, kështu që vëllimi do të jetë shumë më i madh se ai i dritave të tendës. Sigurisht, kur zgjidhni, duhet të zgjidhni sa më shumë ato më të voglat. Si të zgjidhni dritat e kampingut në natyrë Shkuarja në kampe në natyrë shpesh kërkon të mbani shumë sende në rast urgjence. Mbajtja e shumë sendeve do të ndikojë në...

  Shiko detajet
 • 2021-12-29

  Blerja e llambave me valë për dhomën e ndenjes do t'ju bëjë të mos keni më probleme

  Imagjinoni kur të dashuroheni me një llambë të çuditshme tavoline, ku do ta vendosnit dhe më pas çfarë do të bënit kur të kuptonit se telat e saj nuk arrinin në prizën tuaj? Mund të jetë kështu, por do të shkaktojë rrëmujë pas tavolinës së xhamit transparent, e cila jo vetëm që duket e shëmtuar, por rrezikon edhe goditje elektrike në çdo moment. Në këtë kohë, unë rekomandoj një llambë wireless për dhomën e ndenjes. Në dhomën e ndenjes ka drita wireless të madhësive dhe dizajneve të ndryshme. Si të zgjidhni? Le t'ju ndihmojmë të gjeni të duhurin. Së pari, duhet të vendosni se ku ta vendosni dhe si ta përdorni. Edhe pse një nga avantazhet e dritave wireless është...

  Shiko detajet
 • 2021-11-17

  Llambë tavoline kopshti e ringarkueshme, përdorni pak dritë për të ndriçuar rrugën për në shtëpi

  Me avancimin e teknologjisë, mjedisi në të cilin jetojmë është bërë inteligjent. Në të kaluarën përdorimi i ndriçimit ishte një kënaqësi luksoze, por në ditët e sotme, përveç ruajtjes së funksionit të ndriçimit, njerëzit i japin edhe kuptim më të shenjtë. Një llambë është pak dritë yjesh në kopsht, duke na udhëhequr në shtëpi dhe duke ndriçuar rrugën që kemi ecur. Mjedisi në kopsht dominohet nga bimët. Koncepti i përgjithshëm i dizajnit fillon nga gjendja origjinale e kopshtit dhe përfshin shumë pajisje moderne, të cilat do të shkatërrojnë konceptimin artistik të të gjithë kopshtit. Llamba e tavolinës e rikarikueshme e kopshtit mund të integrohet në dizajnin e përgjithshëm të kopshtit përmes dizajnit të saj. Mund të jetë...

  Shiko detajet
 • 2022-4-11

  Llamba tavoline e ringarkueshme pa tel është më e përshtatshme

  Jeni duke kërkuar për një llambë tavoline të përshtatshme dhe që kursen energji? Llamba jonë e tavolinës e ringarkueshme me valë është një zgjedhje e mirë. Pra, si duhet të përdoret? Mund të ndizet dhe fiket me prekje. Ne jemi dioda që lëshojnë dritë me spektër të plotë (rrezet e diellit), të cilat mund të mbrojnë plotësisht sytë. Duke rrëshqitur butësisht me gishta, mund të rregulloni pa hapa shkëlqimin e dritës. Përvoja është saktësisht e njëjtë me rregullimin e ndriçimit të një telefoni celular. Dhe për shkak se ky operacion nuk përfshin lëvizje mekanike, nuk do të ketë kurrë konsumim dhe plakje, dhe përvoja do të jetë e njëjtë pa marrë parasysh sa kohë përdoret. Kur lexoni natën, ndezja e një llambë të tillë tavoline do të reduktojë shumë lodhjen....

  Shiko detajet