llamba tavoline per sallon
Faqja kryesore - Blog - Informacioni i Industrisë - Rekomandoni një llambë kampingu në natyrë, le të keni dritë jashtë

Rekomandoni një llambë kampingu në natyrë, le të keni dritë jashtë

koha: 2022-04-26 view:711

Kampingu kërkon një dritë kampingu në natyrë përveç një tende.
Për shkak se hapësira në tendë është e vogël, dhe tenda do të reflektojë dritën, kështu që kërkesat për dritë nuk janë shumë të larta dhe drita e reflektuar nga çadra e brendshme do të jetë më e ndritshme se mjedisi i hapur.
Zgjedhja e dritave të kampit është shumë më e komplikuar sepse kërkesat për ndriçim janë shumë të larta, kështu që vëllimi do të jetë shumë më i madh se ai i dritave të tendës. Sigurisht, kur zgjidhni, duhet të zgjidhni sa më shumë ato më të voglat.

Si të zgjidhni dritat e kampingut në natyrë
Shkuarja në kampe në natyrë shpesh kërkon mbajtjen e shumë sendeve në rast urgjence. Mbajtja e shumë sendeve do të ndikojë në lehtësinë e aktivitetit të përgjithshëm, kështu që mund të konsideroni më shumë artikuj që mund të përdoren sa më pak të jetë e mundur. Ashtu si një dritë kampingu, është një artikull i domosdoshëm. Nëse drita e kampingut është shumë e madhe, është shumë e papërshtatshme për t'u bartur.
Këtu unë rekomandoj të gjithë të zgjedhin produktet tona, të cilat janë të lehta për t'u bartur për kampe në natyrë, të vogla në madhësi dhe mjaft të ndritshme. Bërë nga materiali aliazh alumini.

kamping-dritë

Kampingu në natyrë kryhet pas perëndimit të diellit - drita e kampingut në natyrë është shpirti i saj, ajo mund të vendosë nëse hapësira është e ngrohtë dhe e këndshme, apo e gjallë dhe e ngrohtë. Kush nuk do ta priste një festë si kjo? Në atmosferën me dritë të verdhë të zbehtë, duke pirë birrë të ftohtë, duke hedhur lopata disa hell mishi të sapo pjekur në skarë dhe me vaj, duke fryrë erën e ftohtë buzë lumit të malit, duke dëgjuar këngën time të preferuar - një skenë e tillë, Përderisa e përjetoni një herë, ju mund të shërojë të gjitha pakënaqësitë dhe problemet në jetë dhe punë, dhe të integrohet plotësisht në këtë natyrë dhe natë gjithëpërfshirëse dhe qetësuese.

 

 

llambë tavoline hoteli

 

Vlen të përmendet se mund të ushqehet deri në 20 orë, dhe karikimi me valë është shumë i përshtatshëm. Le të shtoni pak më shumë dritë në kohë të lumtura
Kjo llambë kampingu në natyrë ja vlen te blihet. Kur të vijë pranvera, silleni për të ftuar miqtë dhe për të pasur një event të paharrueshëm kampingu në natyrë!

Etiketa: , , , , ,

           

Lajmet e fundit

 • 2022-4-30

  Rekomandohet të përdorni dritat e zhytura

  Dritat e zhytura janë drita metalike që montohen mbi vijën e tavanit. Ngjitësja e dritës është e fiksuar në një hapje të zbrazët në tavan, duke dhënë përshtypjen e dritës që vjen nga vrima. Ndriçimi drejtohet poshtë, i ngjashëm me një prozhektor të gjerë ose qendër të vëmendjes. Karakteristikat e ndriçimit të zhytur Ndriçimi i zhytur kërkon shumë instalime elektrike në tavan. Sistemi i ndriçimit ka një lidhje ndriçues me ndriçues, me të gjithë ndriçuesit të lidhur në seri nëpërmjet një kablloje të vetme Dritat e ngulitura kanë tre pjesë kryesore: krasitje me guaskë Llambë Drita konkave. Pjesa e dukshme e llambës përbën dekorimin. Kur shikoni lart në atë dritë, mund të shihni dekorimin. Skajet e pjesëve të shkurtuara janë të rreshtuara lehtë. Gjatë instalimit, vetë kapësja formon ...

  Shiko detajet
 • 2022-1-6

  Llamba pranë krevatit me altoparlant bluetooth ju lejon të ndiheni të lumtur nën llambë

  Kur mendoni të dëgjoni muzikë, cilat pajisje ju mendoni, telefonat celularë, stereo dhe llamba pranë shtratit me altoparlant bluetooth? Përgjigja juaj është padyshim jo, por kur jeni në një mjedis të errët, patjetër do të mendoni për rolin e tij dhe do t'ju sjellë lumturi. A ju pëlqen kjo lloj llambë? Kur të ktheheni në shtëpi, nëse keni një llambë tavoline me altoparlant Bluetooth në shtëpinë tuaj, ndizni çelësin Bluetooth të telefonit tuaj celular dhe muzika do të luajë muzikën tuaj të njohur në çdo kohë nën dritën e llambës. 1. Cilat janë përfitimet? Me këtë llambë tavoline led me altoparlantë bluetooth, mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar kur ktheni...

  Shiko detajet
 • 2022-9-28

  Llamba tavoline LED me karikim me valë e bën jetën më të përshtatshme

  Llambat e tavolinës LED po rriten në popullaritet dhe për arsye të mirë. Jo vetëm që ato ofrojnë dritë më të këndshme estetikisht sesa pajisjet tradicionale, por ato gjithashtu kanë një sërë veçorish shtesë që mund ta bëjnë jetën tonë më të lehtë. Si funksionon llamba tavoline led me karikim me valë? Llambat tavoline LED janë një zgjedhje popullore për ndriçimin e shtëpisë dhe zyrës. Ato janë në dispozicion në forma dhe madhësi të ndryshme dhe ndryshojnë në çmim. Një nga veçoritë që i bën llambat LED të tavolinës të njohura është se ato mund të pajisen me jastëkë karikimi me valë. Kjo do të thotë që mund të karikoni telefonin ose pajisjen tuaj pa e lidhur atë. Si funksionon llamba tavoline led me karikim me valë?...

  Shiko detajet
 • 2021-12-15

  Dritat e poshtme të montuara në sipërfaqe mund të rregullohen në drejtime të shumta, duke lejuar që drita të lëkundet me disponimin

  Në procesin e përmirësimit të shtëpisë, individët do të dekorojnë çdo cep të shtëpisë sipas preferencave të tyre dhe zgjedhja e llambave duhet jo vetëm të plotësojë ndriçimin bazë, por edhe të integrohet në të gjithë ambientin e dekorimit për sa i përket pamjes. Kështu do të shohim shtëpi të njerëzve të ndryshëm, llambat që përdorin të gjithë janë vërtet të çuditshme. Dritat e poshtme të montuara në sipërfaqe përdoren më së shumti në ambiente të ndryshme biznesi, sepse mund të rregullojnë drejtimin dhe ndriçimin, kështu që përdoren për të krijuar një atmosferë të caktuar. Kur një produkt i tillë përdoret në një mjedis të përmirësimit të shtëpisë, ai mund të shtojë një ndjenjë atmosfere në të gjithë dhomën dhe gjithashtu mund të sjellë një përvojë të freskët. Montimi në sipërfaqe do të thotë që...

  Shiko detajet
 • 2021-10-15

  Prezantoni avantazhet e llambës tavoline të errësueshme me portin usb

  Llambat janë një pjesë e pazëvendësueshme e dekorimit të shtëpisë. Përdorimi i llambave tavoline tani është shumë i zakonshëm. Ato mund të vendosen në dhomën e gjumit, dhomën e punës, komodinën etj për të siguruar ndriçimin e jetës së njerëzve, për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe romantike. Rregulloni disponimin e njerëzve dhe kështu me radhë. Me zhvillimin e epokës aktuale, llojet e llambave të tavolinës po bëhen gjithnjë e më të ndryshme. Për shembull, llambat e tavolinës me errësim me porte USB që janë të njohura në treg tani, po për këtë llambë tavoline? Dhe cilat janë avantazhet? Shpresoj se mund ta lexoni me kujdes përmbajtjen vijuese. Çfarë është një llambë tavoline e zbehtë me një portë USB? Besoj se të gjithë janë shumë të njohur...

  Shiko detajet
 • 2022-7-28

  Llamba tavoline me portën e karikimit USB është më e përshtatshme

  Çfarë është një llambë tavoline usb? Llamba tavoline USB është një llambë tavoline e lidhur me portën e një baterie litium usb është instaluar gjithashtu në ndërfaqe, përdoret për diodat që lëshojnë dritë (dmth. L. Bateria e litiumit është gjithashtu e instaluar në ndërfaqe, përdoret për diodat që lëshojnë dritë (d.m.th. ) si burim drite i llambës së tavolinës dhe ka usb Funksioni i karikimit dhe funksioni elektrik i baterisë së litiumit favorizohen nga shumica e konsumatorëve për shkak të madhësisë së tyre të vogël dhe peshës së lehtë. Diodat që lëshojnë dritë janë gjysmëpërçues në gjendje të ngurtë që mund të shndërrohen drejtpërdrejt në drita duke përdorur energji elektrike, e cila zvogëlon hapat e konvertimit të qarqeve të brendshme të llambave tradicionale të tavolinës dhe rrit ngjyrën e gjelbër. Po për një llambë tavoline usb? Cilat janë...

  Shiko detajet