banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - llamba tavoline - llamba tavoline (karikimi pa tela) - Llamba tavoline pa tela e karikueshme-TL-08 Pro

Llamba tavoline pa tela e karikueshme-TL-08 Pro

-- LED-të me spektër të plotë (drita e diellit) mund të mbrojnë plotësisht sytë;
--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
-- E gjithë streha e bërë nga metali për të mbajtur transmetimin e mirë të nxehtësisë dhe jetëgjatësinë e gjatë;
-- Mundësohet nga bateria Li-ion 2*2,500 mAH;
-- Karikimi pa tela me kabllo USB të tipit C;
--I përshtatshëm për Bar, Restorant, Kamping, Sallon, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. table lamp round

2. rechargeable cordless table lamp

3. cordless table lamp

Mënyra e Karikimit Artikulli Nr. TL-08 Pro
Fuqia nominale Mënyra e Karikimit Karikimi me valë
Tensioni i hyrjes Fuqia nominale 2.2 W
Fluksi nominal Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Paraqitja e ngjyrave Fluksi nominal 190lm
LED Paraqitja e ngjyrave Ra98
Temperatura e ngjyrave LED Spektri i plotë (drita e diellit)
Koha e Shërbimit Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 10 orë me ndriçim të plotë
Koha e karikimit 20 orë me ndriçim 50%
Shkëlqimi i paracaktuar Koha e karikimit Min. 3 orë (5V 2A)
Kapaciteti i baterisë Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Materiali i hijes së llambës Kapaciteti i baterisë 2*2500 mAH
Materiali i shtyllës së llambës Materiali i hijes së llambës Aliazh alumini
Materiali bazë i llambës Materiali i shtyllës së llambës Aliazh alumini
Furnizimi me energji elektrike Materiali bazë i llambës Aliazh zinku
Doku i karikimit Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Karikimi pa tela Doku i karikimit USB Lloji C
Temperatura e punës Karikimi pa tela Pajtohuni me karikuesin me valë QI
Madhësia Temperatura e punës -20℃~35℃
Norma e IP Madhësia φ121*390mm
Norma e IP IP54
message board

Lajmet e fundit

 • 2022-10-17

  Si ta ktheni kopshtin tuaj në një oaz magjik me dritën e kopshtit gu10

  Dritat e kopshtit janë një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar pamjen e kopshtit tuaj dhe për të rritur sigurinë e shtëpisë tuaj. Ka shumë lloje të ndryshme të dritave të kopshtit në treg, kështu që mund të jetë e vështirë të dini se cila është e duhura për ju. Ne do të shpjegojmë ndryshimin midis dritës së kopshtit GU10 dhe llojeve të tjera të dritave të kopshtit dhe do t'ju ndihmojmë të zgjidhni atë që i përshtatet nevojave tuaja. Çfarë është drita e kopshtit GU10? GU10 Garden Light është një llambë e projektuar për përdorim në pajisjet e ndriçimit të jashtëm. Këto llamba janë bërë zakonisht prej plastike rezistente ndaj motit. E disponueshme në një larmi ngjyrash dhe stilesh, drita e kopshtit GU10 mund të përdoret për të ndriçuar çdo hapësirë të jashtme. ...

  Shiko detajet
 • 2022-10-29

  Buying a led nail table lamp is the best way to get your nails done at home

  If you're looking for an easy and affordable way to get your nails done at home, a Led nail table lamp is a great option. These lamps are designed to make it easy to see what you're doing, and they come in a variety of styles to suit your needs. What are the benefits of using a led nail table lamp? A nail table lamp is a lamp that is designed to be used for nails. It is a common piece of equipment in a nail salon. There are many benefits to using a led nail table lamp. One of the benefits is that it is energy efficient. A led nail table lamp uses less energy than a traditional nail...

  Shiko detajet
 • 2022-4-28

  Llambat tona të tavolinës për dhomën e ndenjes janë më të përshtatshme

  Ka shumë arsye për të zgjedhur një llambë tavoline për dhomën tuaj të ndenjes. Ato janë të përshtatshme dhe me stil dhe mund të shtojnë një prekje elegance në hapësirën tuaj. Por cila është llamba më e mirë e tavolinës për t'u përdorur në dhomën e ndenjes? Këtu janë disa gjëra që duhet të keni parasysh kur zgjidhni dritën perfekte për hapësirën tuaj. Kur zgjidhni një llambë tavoline për madhësinë e dhomës së ndenjes ka rëndësi. Ju dëshironi të siguroheni që dritat të jenë proporcionale me pjesën tjetër të dhomës. Dritat e vogla në një dhomë të madhe mund të duken të pavend, ndërsa dritat e mëdha në një dhomë të vogël mund të jenë dërrmuese. Funksionaliteti është një tjetër konsideratë kryesore kur zgjidhni një llambë tavoline për një dhomë të gjallë. Ju duhet të...

  Shiko detajet
 • 2021-12-29

  Prodhuesit e llambave gu10 përdorin produkte me cilësi të lartë për të lejuar më shumë njerëz të shijojnë kuptimin e dritës

  Në botën tonë, njerëzit mund të shohin dhe kuptojnë sepse drita shkëlqen mbi objekte dhe më pas reflekton në sytë tanë, kështu që ne mund të kuptojmë gjithçka në këtë botë. Shfaqja e dritës natyrore është e kufizuar në kohë dhe do të ndikohet gjithashtu nga mjedisi. Prandaj, ajo që prodhon prodhuesi i llambës gu10 nuk është vetëm një mjet ndriçimi, por edhe një burim drite për botën tonë. Një llambë i referohet një mjeti ndriçimi që përdor energji elektrike për të emetuar dritë dhe nxehtësi. Në fillim funksioni i llambës reflektohej vetëm në ndriçim dhe njerëzit filluan të punonin natën sepse kishin mjete më të mira ndriçuese gjatë natës. Jeta. Me përmirësimin e vazhdueshëm të teknologjisë së prodhimit,...

  Shiko detajet
 • 2022-10-11

  Zgjedhja e një llambë tavoline studimi me cilësi të lartë mund t'ju sjellë një mjedis të rehatshëm

  Lexoni dhe mësoni këshillat më të mira të ndriçimit Ne ju rekomandojmë që të mos lexoni në dritë të dobët nëse dëshironi të studioni ose të merrni më shumë informacion. Por ne kemi ende disa sugjerime për ju! Një këshillë që duhet të keni parasysh është se llambat më të ndezura, me një gamë më të ulët të dritës së bardhë dhe natyrale, janë më të mirat për lexim dhe studim. Kjo është e barabartë me 4000K deri në 6500K. Do ta gjeni veten më të zgjuar dhe të gatshëm për të marrë informacion. Gjithashtu, sigurohuni që të dini se cili dizajn i dritës është më i miri për punën dhe dhomën tuaj. Llambat më të gjata LED shpërndajnë dritën në mënyrë të barabartë në një zonë më të madhe. Një qendër e vogël e vëmendjes mban dritën në një zonë të caktuar, që do të thotë se mund t'ju duhet...

  Shiko detajet
 • 2021-10-8

  Prodhuesit Home-luce ju mësojnë se si të zgjidhni llambat tavoline led të karikueshme dhe të zgjidhni problemet

  Llambat e tavolinës të ringarkueshme led po bëhen gjithnjë e më të njohura në shoqërinë e sotme dhe janë shumë të dashur dhe blerë nga konsumatorët. Pra, kur blejmë një llambë tavoline led të karikueshme, çfarë detajesh duhet t'i kushtojmë vëmendje? Sot, lëreni prodhuesin dhe furnizuesin e llambave tavoline Home-luce të shpjegojnë shkurtimisht se si të zgjidhni një llambë tavoline praktike LED dhe më pas të prezantoni dështimin e mundshëm të llambës tavoline led. Së pari: Kontrolloni tubin LED Kur shumë llamba LED të të njëjtit produkt shihen së bashku, prodhuesit me cilësi të lartë në përgjithësi kanë qëndrueshmëri të mirë dhe nuk do të ketë pabarazi në sipërfaqen e llambës. Ka një pjerrësi midis ndërfaqes së dritës LED me cilësi të lartë dhe portës së vidhave, e cila është e lehtë për t'u instaluar dhe...

  Shiko detajet