banderolë e brendshme

Llamba tavoline minimaliste-TL-04 Mini

-- LED-të me spektër të plotë (drita e diellit) mund të mbrojnë plotësisht sytë;
--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
-- E gjithë streha e bërë nga metali për të mbajtur transmetimin e mirë të nxehtësisë dhe jetëgjatësinë e gjatë;
-- Mundësohet nga bateria Li-ion 2*2,500 mAH;
--Ngarkimi me tela me kabllo USB të tipit C;
--E pershtatshme per Bar, Restorant, Kamping, Dhomen e Ndenjes, dhome gjumi, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. minimalist table lamps

2. mini table lamp

3. restaurant table lamp

Artikulli Nr. TL-04 Mini
Mënyra e Karikimit Ngarkimi me tel
Fuqia nominale 2.2 W
Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Fluksi nominal 190lm
Paraqitja e ngjyrave Ra98
LED Spektri i plotë (drita e diellit)
Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 10 orë me ndriçim të plotë
20 orë me ndriçim 50%
Koha e karikimit Min. 3 orë (5V 2A)
Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Kapaciteti i baterisë 2*2500 mAH
Materiali i hijes së llambës Aliazh alumini
Materiali i shtyllës së llambës Aliazh alumini
Materiali bazë i llambës Aliazh zinku
Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Doku i karikimit USB Lloji C
Temperatura e punës -20℃~35℃
Madhësia φ116*250mm
Norma e IP IP54
message board

Lajmet e fundit

 • 2021-10-15

  Prezantoni avantazhet e llambës tavoline të errësueshme me portin usb

  Llambat janë një pjesë e pazëvendësueshme e dekorimit të shtëpisë. Përdorimi i llambave tavoline tani është shumë i zakonshëm. Ato mund të vendosen në dhomën e gjumit, dhomën e punës, komodinën etj për të siguruar ndriçimin e jetës së njerëzve, për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe romantike. Rregulloni disponimin e njerëzve dhe kështu me radhë. Me zhvillimin e epokës aktuale, llojet e llambave të tavolinës po bëhen gjithnjë e më të ndryshme. Për shembull, llambat e tavolinës me errësim me porte USB që janë të njohura në treg tani, po për këtë llambë tavoline? Dhe cilat janë avantazhet? Shpresoj se mund ta lexoni me kujdes përmbajtjen vijuese. Çfarë është një llambë tavoline e zbehtë me një portë USB? Besoj se të gjithë janë shumë të njohur...

  Shiko detajet
 • 2022-8-5

  Instalimi i dritave të kopshtit gu10 mund t'ju japë gjithashtu një ndjenjë ngrohtësie këtë verë

  Ide dhe këshilla për ndriçimin e kopshtit për të përfituar sa më shumë nga ndriçimi i jashtëm. Ndërkohë që të gjithë e kuptojmë rëndësinë e ndriçimit të duhur në shtëpinë tonë, një ambienti të balancuar pune dhe ndriçimit të theksuar. Çfarë mendojmë për ndriçimin e kopshtit? Ndriçimi i mirë i jashtëm mund të transformojë çdo hapësirë të jashtme, të krijojë ndriçim praktik për sigurinë dhe mjedisin, të krijojë një ambient të bukur dhe të nxjerrë në pah veçoritë ekzistuese. Kur planifikoni ndriçimin e kopshtit tuaj, është e rëndësishme të përcaktoni se ku do t'ju duhet ndriçimi dhe çfarë lloji të ndriçimit do t'ju nevojitet. Për shembull, dëshironi të krijoni një mjedis mikpritës në një zonë të veçantë ndenjëse, apo dëshironi të përdorni prozhektorët në korridor ose në rrugë për siguri? Ka shume...

  Shiko detajet
 • 2021-12-23

  Zgjedhja e llambës së tavolinës me bateri të jashtme është një zgjedhje e mençur

  Si e ndriçoni dhomën tuaj kur jeni në shtëpi, zgjedhja e saktë e ndriçimit mund të krijojë një ndjenjë ngrohtësie, t'u japë njerëzve ngrohtësinë e shtëpisë dhe në të njëjtën kohë mund të parandalojë që shtëpia të jetë shumë e errët. Zgjidhni një llambë tavoline në shtëpi, madje zgjidhni një llambë tavoline jashtë. Zgjedhja e një llambë tavoline duhet të zgjidhet me kujdes ashtu si zgjedhja e mobiljeve. Si të zgjidhni një llambë të jashtme? Para se të zgjidhni, duhet të konsideroni qartë se për çfarë shërben. Zgjedhje të ndryshme do të sjellin ndjenja të ndryshme. Për shembull, kur shkoni në kamping ose barbekju jashtë, duhet të sillni shumë gjëra dhe është e vështirë të gjesh një burim energjie. Në këtë moment ju mund të zgjidhni...

  Shiko detajet
 • 2021-9-9

  Çfarë duhet të keni parasysh kur shikoni një llambë inteligjente pranë shtratit? Çfarë duhet t'i kushtoj vëmendje?

  Llamba inteligjente e krevatit mund të bëhet produkti kryesor në shtëpinë tuaj. Shumë njerëz fillimisht vijnë në kontakt me produktet inteligjente përmes ndriçimit inteligjent. Dritat inteligjente janë një zgjatim i drejtpërdrejtë i dritave inteligjente. Këto drita zakonisht kanë të njëjtat funksione (nëse jo më shumë) si llambat inteligjente standarde, sepse ato janë specifike të dizajnuara nga e para. Kur blini një dritë inteligjente, së pari merrni parasysh qëllimin e saj. Ku doni ta vendosni këtë dritë? A përdoret për të lexuar, për të ndriçuar një dhomë apo për të krijuar një atmosferë? Megjithëse llambat inteligjente janë argëtuese dhe interesante, të gjithë duhet t'i kushtojnë vëmendje performancës së ndriçimit të llambave kur blejnë llamba inteligjente dhe nuk duhet të ndjekin verbërisht inteligjencën. Prandaj, rekomandohet të zgjidhni llamba inteligjente të prodhuara...

  Shiko detajet
 • 2021-12-15

  Dritat e poshtme të montuara në sipërfaqe mund të rregullohen në drejtime të shumta, duke lejuar që drita të lëkundet me disponimin

  Në procesin e përmirësimit të shtëpisë, individët do të dekorojnë çdo cep të shtëpisë sipas preferencave të tyre dhe zgjedhja e llambave duhet jo vetëm të plotësojë ndriçimin bazë, por edhe të integrohet në të gjithë ambientin e dekorimit për sa i përket pamjes. Kështu do të shohim shtëpi të njerëzve të ndryshëm, llambat që përdorin të gjithë janë vërtet të çuditshme. Dritat e poshtme të montuara në sipërfaqe përdoren më së shumti në ambiente të ndryshme biznesi, sepse mund të rregullojnë drejtimin dhe ndriçimin, kështu që përdoren për të krijuar një atmosferë të caktuar. Kur një produkt i tillë përdoret në një mjedis të përmirësimit të shtëpisë, ai mund të shtojë një ndjenjë atmosfere në të gjithë dhomën dhe gjithashtu mund të sjellë një përvojë të freskët. Montimi në sipërfaqe do të thotë që...

  Shiko detajet
 • 2021-10-13

  Si të krijoni një stil të thjeshtë dhe elegant dekorimi të shtëpisë për dritat led me cri të lartë

  How to use high cri downlights led to create a simple and generous wooden home decoration style. The simple, simple, and elegant wood structure design style has always attracted everyone with its unique style, but I think here, the light effect of home lighting also plays a vital role, just like this simple wood full of Zen atmosphere. Structure home. Like decoration, the main lighting LED downlight creates an ideal sense of happiness. Let us understand how the downlight led creates a simple and generous wooden home decoration style.     How to create a simple and generous wooden home decoration style? On the level of artificial service lighting, the bedroom also continues the warm and simple style of the...

  Shiko detajet