banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - llamba tavoline - llamba tavoline Mini (karikimi me tela) - Llamba tavoline e karikueshme led-TL-09 mini

Llamba tavoline e karikueshme led-TL-09 mini

--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
--Powered by 2*2,200mAH Li-ion Battery;
--Ngarkimi me tela me kabllo USB të tipit C;
--E pershtatshme per Bar, Restorant, Kamping, Dhomen e Ndenjes, dhome gjumi, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. led rechargeable table lamp

2. dining table usb lamp

3. table lamp akku

Artikulli Nr. TL-09 Mini
Mënyra e Karikimit Ngarkimi me tel
Fuqia nominale 2.2 W
Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Fluksi nominal 190lm
Paraqitja e ngjyrave Ra90
Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 9 Hours with full brightness
18 Hours with 50% brightness
Koha e karikimit Min. 2.5 Hours (5V 2A)
Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Kapaciteti i baterisë 2*2,200 mAH
Materiali i hijes së llambës Metal+Plastic
Materiali i shtyllës së llambës Metal
Materiali bazë i llambës Metal+Plastic
Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Doku i karikimit USB Lloji C
Temperatura e punës -20℃~35℃
Madhësia φ114*250mm
Norma e IP IP54

 

message board

Lajmet e fundit

 • 2021-12-10

  Llambë nëntokësore gu10 mjet ndriçimi praktik dhe i përshtatshëm

  Shumica e produkteve do të kenë parametra fikse si bazë, kështu që edhe nëse prodhues të ndryshëm përdorin materiale të ndryshme, por parametrat bazë janë të njëjtë, atëherë produktet mund të jenë të pajtueshme me njëri-tjetrin. Dhe produkte të tilla janë më të zakonshme në prodhimin e llambave. Për shembull, parametrat e vendosur në llambën nëntokësore gu10 janë fikse, dhe shkëlqimi specifik dhe efekti i përdorimit të përgjithshëm do të jenë të ndryshëm për shkak të ndryshimit të aksesorëve të tjerë. Gu10 është një model i mbajtësit të llambës, ku G qëndron për mënyrën e përdorimit të kësaj llambë dhe U qëndron për radian. Numri nënkupton distancën midis këmbëve. Produktet e përdorura janë të ndryshme për shkak të mbajtësve të ndryshëm të llambave. Ka ende shumë llamba gu10...

  Shiko detajet
 • 2022-10-15

  Zgjidhni një llambë tavoline pa tela në natyrë

  Po kërkoni një llambë tavoline elegante dhe funksionale? Mos kërkoni më larg se llamba e tavolinës pa tela në natyrë! Kjo llambë është perfekte për të shtuar një prekje drite në hapësirën tuaj të jashtme dhe dizajni i saj pa kabllo do të thotë që ju mund ta vendosni kudo që dëshironi. Çfarë është një llambë tavoline pa tela? Një llambë tavoline pa kabllo është një llambë që nuk kërkon që një kordon të futet në një prizë për të funksionuar. Në vend të kësaj, ai mundësohet nga një bateri e integruar. Ky mund të jetë një opsion i shkëlqyeshëm për llambat që do të përdoren në zona ku nuk ka një prizë të disponueshme, të tilla si një dhomë gjumi ose një studim. Cilat janë përfitimet e përdorimit të...

  Shiko detajet
 • 2022-9-6

  Si të zgjidhni ndriçimin e përsosur të montuar në sipërfaqe për shtëpinë tuaj

  When it comes to home improvement, lighting is a key factor. When it comes to lighting, one of the most important decisions you will make is which type of light to use. What is a surface mounted downlight? A surface mount downlight is a lighting fixture that is mounted directly on a surface. They are popular in both residential and commercial applications and are available in a variety of styles and finishes. One of the benefits of surface mounted downlights is that they are very easy to install. Surface mounted downlights: advantages and options Downlights are a popular choice for illuminating spaces, and for good reason. They offer many benefits, such as being easy to install and a great way...

  Shiko detajet
 • 2021-11-18

  Pak dritë kopshti gu10, thellësisht shtëpiake

  Kur ishim të rinj, ishim plot energji dhe nuk shkonim në shtëpi deri vonë pasi luanim. Ajo ishte mosha jonë më e shkujdesur. Sado vonë të luanim, dritat në oborr i shihnim ndezur, sepse prindërit na prisnin të shkonim në shtëpi. Pas rritjes, numri i njerëzve në familje ka ndryshuar nga më pak në më shumë, por kjo dashuri nuk ka ndryshuar. Llamba e kopshtit po rritet ende me ju ngadalë. Në pamje të parë, të gjitha presionet e punës dhe sofistikimi mbetën pas. Vetëm dëshira për t'u kthyer në shtëpi na nxiti të shkonim në shtëpi. Në fillim, llamba jonë e oborrit ishte një llambë e madhe që dukej shumë e ndritshme. Ka mundësi...

  Shiko detajet
 • 2022-10-19

  Si të zgjidhni një ndriçues me cri të lartë dhe si ta instaloni atë

  Çfarë është një dritë e ndritshme? Dritat e poshtme janë një nga llojet më të njohura të dritave në hapësirat rezidenciale dhe komerciale. Ka një shumëllojshmëri të llojeve të ndryshme të dritave të ulëta në treg, por një nga opsionet më të njohura është drita e ulët me krize të lartë. Cilat janë përfitimet e përdorimit të dritave të ndezura? Ka shumë përfitime nga përdorimi i dritave me rrymë të lartë në shtëpinë tuaj. Disa përfitime përfshijnë: 1. Ato krijojnë një atmosferë më natyrale dhe tërheqëse. 2. Janë më efikase se llambat tradicionale dhe mund t'ju kursejnë faturat e energjisë. 3. Ato zgjasin më shumë se llambat tradicionale, kështu që mund të kurseni edhe në kostot e zëvendësimit. 4. Krahasuar me llambat tradicionale, ato lëshojnë më pak nxehtësi, kështu që janë më të sigurta për t'u përdorur...

  Shiko detajet
 • 2022-10-31

  Choose mini Table Lamp for your home to give your home a big space

  A mini table lamp is the perfect solution for a small space. It takes up very little room on a table or desk and provides a lot of light. Plus, they come in a variety of styles and colors, so you can find the perfect one to match your décor. Mini table lamps are the perfect solution for small spaces. Mini table lamps are the perfect solution for small spaces. They take up very little room on a table or shelf, and they provide just the right amount of light. They are also very affordable, which makes them a popular choice for people who are on a budget.   Mini table lamps are a great way to brighten up any...

  Shiko detajet