banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - dritat e poshtme - i zhytur - downlight led dimbar-DL-04-ND-7.5W

downlight led dimbar-DL-04-ND-7.5W

DL-04 Pjerrësia me një drejtim poshtë dritës
Ra97/Spektri i plotë (drita e diellit)/Dim në ngrohtë është opsionale
Jetëgjatësia deri në 50,000 orë, e mbuluar nga 5 vjet garanci e kufizuar
Jo i zbehtë me drejtues të jashtëm Lifud
Drejtuesi i jashtëm i errësimit i mundshëm me Home Lite mund të përputhet me dimmers të ndryshëm
Këndi i animit: Vertikal +-25 gradë
Mbështet këndi i rrezes me rreze të plotë
Flicker falas me SVM<0.4 Vlerësimi IP54, i përshtatshëm për vende me lagështi
Heatsink- Aliazh alumini
Reflektori- PC
Ngjyra e përfundimit - E bardhë/E zezë
Buza e përparme dhe e pasme e errësueshme
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. Drita e ulët LED

2. dritë poshtë ip54

3. downlight led

Artikulli Nr. DL-04-ND-7,5W
Shofer Drejtues i jashtëm që nuk zbehet
Fuqi 7.5 W
Fluksi i ndritshëm 580lm
Paraqitja e ngjyrave Ra90 (Ra97 është opsionale)
Këndi i rrezes 15/24/36/60
Këndi i animit ±25°
Dimmable NR
Temperatura e ngjyrave 2700K/3000K/4000K/6500K
Heatsink Aliazh alumini
Reflektori PC
Burim drite COB
Ngjyra e trupit të llambës E Bardhë e zezë
Tensioni i hyrjes (V) AC220~240V
SDCM 3 hapa
Garancia 5-vjeçare
Flickering Flicker Pa pagesë
Faktori i fuqisë 0. 5
Dimmability /
Madhësia φ90*41mm
Madhësia e prerë φ68~83mm
Install Way I zhytur
Jetëgjatësia 50,000 orë
Norma e IP IP54
Vërejtje Spektri i plotë është opsional
message board

Lajmet e fundit

 • 2022-2-8

  Si të zgjidhni një qendër të vëmendjes me jetë të gjatë gu10

  Në një situatë normale, jeta e shërbimit të fokusit gu10 mund të arrijë 50,000 orë. G në GU10 përfaqëson prizën, U përfaqëson radianin dhe 10 përfaqëson distancën midis dy këmbëve është 10 mm. Qendra e vëmendjes gu10 është e zakonshme në jetën e përditshme. Llambat, ne mund t'i shohim këto lloj llambash në shtëpitë tona ose në qendrat tregtare. Ku është përfitimi i fokusit Gu10 Para së gjithash, ai ka efektin e kursimit të energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit, dhe konsumi i tij i energjisë është 10% më i ulët se ai i llambave të zakonshme inkandeshente. Është më efikas në energji sesa rrezet e diellit, kështu që shumë konsumatorë do t'i japin përparësi dritave tona të vëmendjes GU10 kur zgjedhin llambat. Së dyti,...

  Shiko detajet
 • 2022-11-9

  Lighting Your Home with Ceiling Spotlight LED

  Choosing the perfect ceiling spotlight LED can be a daunting task. With so many options available, it can be hard to know which one is right for you. But don't worry, we're here to help! Ceiling spotlight LEDs are a type of LED light bulb that is designed to be used in spotlight fixtures. These bulbs are available in a variety of colors, and they are a great choice for use in areas where you need a lot of light. Ceiling spotlight LEDs are also a great choice for use in areas where you need a lot of light and you want to save energy. What to consider when choosing a ceiling spotlight LED There are many things to consider...

  Shiko detajet
 • 2022-9-2

  Llamba LED më të mira, Llambë LED GU10 me errësim

  Sot, llambat LED mund të errësohen dhe zhvillimi i kësaj teknologjie e ka bërë jetën e njerëzve më të përshtatshëm. Po kërkoni për llamba LED cilësore që mund të errësohen? Vetëm një llambë LED GU10 që mund të zvogëlohet. Kjo llambë është ideale për një sërë aplikacionesh dhe veçoria e saj e zbehjes e bën atë ideale për përdorim në një sërë mjedisesh. Gu10 LED Dimmable Bulb është një llambë me cilësi të lartë ideale për përdorim në shtëpi, biznese dhe mjedise të tjera. Është ndërtuar me komponentë dhe veçori më të fundit të dizajnuara për të ofruar jetëgjatësi dhe performancë të jashtëzakonshme. A keni nevojë për llambat më të mira LED gu10? Kjo llambë LED gu10 është ideale për përdorim në shtëpi, biznese dhe mjedise të tjera. Është ndërtuar me komponentë më të mirë...

  Shiko detajet
 • 2021-9-30

  Shtatë mënyra për të zgjedhur llambën e tavolinës me kontroll me prekje

  Për punonjësit e zyrës dhe festat studentore, është shumë e rëndësishme të kërkoni llamba tavoline me kontroll me prekje me cilësi të lartë kur punoni dhe studioni natën. Në të njëjtën kohë, teknikisht, llambat e tavolinës me errësim duhet të luajnë rolin e mbrojtjes së syve. Për konsumatorët tanë, si i dallojmë dhe zgjedhim llambat e tavolinës me prekje që mbrojnë sytë? Ju lutemi lexoni me kujdes përmbajtjen. Metoda e parë: Temperatura e ngjyrës. Sipas kërkesave të "Kërkesave të Performancës së Llampave të Tavolinës për Lexim dhe Shkrim", temperatura e ngjyrës nuk duhet të kalojë 4000K. Cili është koncepti i temperaturës së ngjyrave 4000K? Ne e kuptojmë atë si rrezet e diellit komode dhe të ngrohtë në orën 8 të mëngjesit. Temperatura e ngjyrës përtej kësaj faze është shumë e dëmshme për sytë. Metoda...

  Shiko detajet
 • 2022-7-14

  Ju mësojmë se si të përdorni rrotulluesin e dritës së poshtme

  Si të instaloni dritat e poshtme Si të instaloni dritën e poshtme dhe të hapni një vrimë të rrumbullakët në tavan sipas madhësisë së hapjes; shkëputni kordonin e rrymës dhe lidheni me kordonin e rrymës së llambës. Vini re se instalimet elektrike duhet të jenë të forta dhe jo të lehta për t'u liruar. Mbani me dorë të dy anët e copëzave të instalimit të llambës, shtypni nga mesi, drejtohuni me vrimën e instalimit dhe shtyjeni në tavan; Kur çmontoni llambën, ju lutemi fikni rrymën, mbajeni prizën e llambës me dorë, mbajeni kapakun dhe tërhiqeni fort poshtë. Si të instaloni Downlights - Masat paraprake për instalimin e dritave të poshtme. Menjëherë pas shpaketimit të dritës së poshtme, kontrolloni që produkti të jetë në...

  Shiko detajet
 • 2022-9-6

  How to choose the perfect surface mounted downlight for your home

  When it comes to home improvement, lighting is a key factor. When it comes to lighting, one of the most important decisions you will make is which type of light to use. What is a surface mounted downlight? A surface mount downlight is a lighting fixture that is mounted directly on a surface. They are popular in both residential and commercial applications and are available in a variety of styles and finishes. One of the benefits of surface mounted downlights is that they are very easy to install. Surface mounted downlights: advantages and options Downlights are a popular choice for illuminating spaces, and for good reason. They offer many benefits, such as being easy to install and a great way...

  Shiko detajet