banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - llamba tavoline - llamba tavoline inteligjente - Llambë tavoline me altoparlant Bluetooth-TL-02 Smart

Llambë tavoline me altoparlant Bluetooth-TL-02 Smart

--Bluetooth Speaker inside, can play music via the cellphone by bluetooth;
-- LED-të me spektër të plotë (drita e diellit) mund të mbrojnë plotësisht sytë;
--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
-- E gjithë streha e bërë nga metali për të mbajtur transmetimin e mirë të nxehtësisë dhe jetëgjatësinë e gjatë;
-- Mundësohet nga bateria Li-ion 2*2,500 mAH;
-- Karikimi pa tela me kabllo USB të tipit C;
--I përshtatshëm për Bar, Restorant, Kamping, Sallon, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. Bluetooth speaker table lamp

2. table lamp with wireless charging

3. rechargeable cordless table lamp

Artikulli Nr. TL-02 Smart
Mënyra e Karikimit Karikimi me valë
Fuqia nominale 2.2 W
Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Fluksi nominal 190lm
Paraqitja e ngjyrave Ra98
LED Spektri i plotë (drita e diellit)
Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 10 orë me ndriçim të plotë
20 orë me ndriçim 50%
Koha e karikimit Min. 3 orë (5V 2A)
Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Kapaciteti i baterisë 2*2500 mAH
Materiali i hijes së llambës Aliazh alumini
Materiali i shtyllës së llambës Aliazh alumini
Materiali bazë i llambës Aliazh zinku
Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Doku i karikimit USB Lloji C
Karikimi pa tela Pajtohuni me karikuesin me valë QI
Temperatura e punës -20℃~35℃
Madhësia φ114*385mm
Norma e IP IP54
Paneli i mesazheve

asnje

Lajmet e fundit

 • 2022-4-6

  Llamba tavoline moderne pa tela për dritë të bukur dhe dekorim perfekt tavoline

  Llambat tani nevojiten në çdo familje dhe llambat mund të përdoren si dekorim ose mund të krijojnë një ambient të ngrohtë për njerëzit. Llamba e tavolinës me valë është një llambë tavoline e përshtatshme dhe e ngrohtë. Ndriçimi me valë nuk është vetëm i sigurt, por gjithashtu shton një vlerë më të mirë estetike si për ambientet e brendshme ashtu edhe për ato të jashtme në krahasim me dritat tradicionale. Pajisjet që përdorin llamba LED kanë një jetëgjatësi më të madhe. Ata nuk kanë asnjë kimikate toksike dhe janë gjithashtu shumë efikase në energji. Kjo dritë është shumë e dobishme për të sjellë dritë kudo që të shkoni dhe është gjithashtu e përkryer për vilat, kopshtet, oborret apo kudo pa energji elektrike. Dhe është një mënyrë elegante dhe elegante për të krijuar një atmosferë të veçantë në çdo vend gjithashtu. Duke kërkuar për një stil dhe stil...

  Shiko detajet
 • 2021-9-24

  Si të zgjidhni një llambë tavoline të ringarkueshme pa tela dhe cilat janë standardet e vështira për llamba tavoline me cilësi të lartë

  Nuk ka dritë blu të dëmshme. Siç e dimë të gjithë, parimi i dritës së LED-it është se çipi blu eksiton fosforin e verdhë, kështu që nuk mungon drita blu. Megjithatë, shumë dritë blu mund të shkaktojë dëme të caktuara në sytë e njeriut, të tilla si frenimi i sekretimit të melatoninës dhe rritja e shkallës së miopisë. Sidomos që nga Viti i Ri 2017, inspektimi i detyrueshëm kombëtar 3C ka rritur artikujt e testit të sigurisë fotobiologjike të llambave. Mund të shihet se kur blejmë llamba LED, duhet t'i kushtojmë vëmendje nëse ato kanë kaluar testin kombëtar të sigurisë 3C. Indeks i lartë i interpretimit të ngjyrave. Ne zgjedhim të përdorim një dritë elektrike në një mjedis të errët për ta bërë atë...

  Shiko detajet
 • 2021-9-24

  Cili është ndryshimi midis llambës së tavolinës së leximit dhe llambës së zakonshme tavoline?

  Në procesin mësimor, njerëzit janë më të prirur të blejnë llamba tavoline leximi. Pra, nga këto aspekte a mund të kuptojmë ndryshimin midis llambave të tavolinës së leximit dhe llambave të zakonshme të tavolinës? Sidomos në përditshmërinë e nxënësve, çfarë roli luan llamba e leximit? Aktualisht në treg, trupi i llambës së llambës së tavolinës së leximit është i thjeshtë dhe i lehtë, dhe lartësia e shtyllës së llambës, drejtimi i dritës dhe shkëlqimi mund të rregullohen. Teknikisht, duhet të ketë karakteristikat e mëposhtme: ndriçim i lartë, dritë blu e padëmshme, pa dridhje video, uniformitet, gamë e gjerë ndriçimi, dritë e butë e ambientit, indeks i lartë i interpretimit të ngjyrave dhe temperaturë natyrale e ngjyrave. Megjithatë, llambave të zakonshme të tavolinës u mungojnë disa elementë të nevojshëm në aspektin teknologjik...

  Shiko detajet
 • 2021-9-11

  Ndikimi i llambës së tavolinës së leximit në jetën e përditshme

  llambat e tavolinës së leximit janë një ekzistencë jo e papërfillshme për një familje, sepse ndriçimi i zakonshëm nuk është i përshtatshëm për nevoja afatgjatë leximi, studimi dhe pune. Sidomos të rinjtë, nëse llamba nuk përzgjidhet mirë gjatë procesit mësimor, është e lehtë të vuash nga miopia. Leximi/shkrimi bëhet me sy në distancë të afërt dhe kërkesat për dritë janë shumë të larta. Shkëlqimi i duhur është në një interval të vogël (rreth 300Lx) dhe duhet të jetë mjaftueshëm i qëndrueshëm. Në zonat e banuara, nëse ka nevojë për lexim/shkrim, përveç llambave të tavanit, duhet të ketë edhe llamba tavoline për të mbushur librat/tavolinat. Llambat gjithashtu duhet të bëjnë dallimin midis llambave ditore dhe llambave mësimore. Në procesin e leximit, rehatia është mbrojtja e vërtetë e syve....

  Shiko detajet
 • 2022-10-29

  Buying a led nail table lamp is the best way to get your nails done at home

  If you're looking for an easy and affordable way to get your nails done at home, a Led nail table lamp is a great option. These lamps are designed to make it easy to see what you're doing, and they come in a variety of styles to suit your needs. What are the benefits of using a led nail table lamp? A nail table lamp is a lamp that is designed to be used for nails. It is a common piece of equipment in a nail salon. There are many benefits to using a led nail table lamp. One of the benefits is that it is energy efficient. A led nail table lamp uses less energy than a traditional nail...

  Shiko detajet
 • 2021-9-29

  Stili kryesor i dekorimit të llambave të zakonshme të ndriçimit të brendshëm gu10

  Llamba gu10 ka karakteristikat e kursimit të energjisë dhe mbrojtjes së mjedisit, dhe ka qenë gjithmonë një objekt i preferuar dhe blerës i konsumatorëve. Kjo nuk duhet të përputhet vetëm me politikat kombëtare: politikën e kursimit të energjisë, miqësore me mjedisin dhe të sigurt të energjisë elektrike. Në të njëjtën kohë, llambat gu10 kanë një jetë të gjatë shërbimi, ndriçim të rregulluar mirë dhe mbrojnë në mënyrë efektive sytë nga rrezet e tepërta të diellit, të cilat mund të shkaktojnë acarim dhe dëmtim të syve. Zgjidhni ngjyra të ndryshme ndriçimi për raste të ndryshme, gjë që ka efektin e ndezjes së atmosferës. Prandaj, llamba led gu10 është bërë zgjedhja e llambave të dekorimit të shtëpisë, kështu që le të prezantojmë stilet kryesore të dekorimit të llambave gu10. 1. I qetë dhe komod Ky është trendi kryesor i ndriçimit bashkëkohor të ambienteve të brendshme....

  Shiko detajet