banderolë e brendshme
Faqja kryesore - produkteve - llamba tavoline - llamba tavoline Mini (karikimi me valë) - llampë komodine dekorative-TL-08 Pro Mini

llampë komodine dekorative-TL-08 Pro Mini

-- LED-të me spektër të plotë (drita e diellit) mund të mbrojnë plotësisht sytë;
--IP54 I përshtatshëm për përdorim të jashtëm;
-- E gjithë streha e bërë nga metali për të mbajtur transmetimin e mirë të nxehtësisë dhe jetëgjatësinë e gjatë;
-- Mundësohet nga bateria Li-ion 2*2,500 mAH;
-- Karikimi pa tela me kabllo USB të tipit C;
--I përshtatshëm për Bar, Restorant, Kamping, Sallon, Hotel, etj;
--Ngjyra e personalizuar është e disponueshme;
 • Dorëzimi i Shpejtë
 • Sigurimi i cilësisë
 • Shërbimi ndaj Klientit 24/7
Prezantimi i produktit
Emri i produktit 1. table lamp green

2. cordless table lamp rechargeable

3. bedside lamp decorative

Artikulli Nr. TL-08 Pro Mini
Mënyra e Karikimit Karikimi me valë
Fuqia nominale 2.2 W
Tensioni i hyrjes 5 Vdc
Fluksi nominal 190lm
Paraqitja e ngjyrave Ra98
LED Spektri i plotë (drita e diellit)
Temperatura e ngjyrave 2700 mijë
Koha e Shërbimit 10 orë me ndriçim të plotë
20 orë me ndriçim 50%
Koha e karikimit Min. 3 orë (5V 2A)
Shkëlqimi i paracaktuar 100%
Kapaciteti i baterisë 2*2500 mAH
Materiali i hijes së llambës Aliazh alumini
Materiali i shtyllës së llambës Aliazh alumini
Materiali bazë i llambës Aliazh zinku
Furnizimi me energji elektrike Bateri Li-jon
Doku i karikimit USB Lloji C
Karikimi pa tela Pajtohuni me karikuesin me valë QI
Temperatura e punës -20℃~35℃
Madhësia φ121*250mm
Norma e IP IP54
message board

Lajmet e fundit

 • 2021-11-17

  Llambë tavoline kopshti e ringarkueshme, përdorni pak dritë për të ndriçuar rrugën për në shtëpi

  Me avancimin e teknologjisë, mjedisi në të cilin jetojmë është bërë inteligjent. Në të kaluarën përdorimi i ndriçimit ishte një kënaqësi luksoze, por në ditët e sotme, përveç ruajtjes së funksionit të ndriçimit, njerëzit i japin edhe kuptim më të shenjtë. Një llambë është pak dritë yjesh në kopsht, duke na udhëhequr në shtëpi dhe duke ndriçuar rrugën që kemi ecur. Mjedisi në kopsht dominohet nga bimët. Koncepti i përgjithshëm i dizajnit fillon nga gjendja origjinale e kopshtit dhe përfshin shumë pajisje moderne, të cilat do të shkatërrojnë konceptimin artistik të të gjithë kopshtit. Llamba e tavolinës e rikarikueshme e kopshtit mund të integrohet në dizajnin e përgjithshëm të kopshtit përmes dizajnit të saj. Mund të jetë...

  Shiko detajet
 • 2021-11-16

  Binjakët Downlight, aureola protagoniste në jetë

  What is a downlight, a vertical luminous fixture with the light facing down. What is a downlight twin? It is a spotlight, and its light is also vertical. But the difference with the downlight is to adjust the direction of the light so that it can shine on the place you want. Play the role of highlighting lighting. Nowadays, in our lives, the use of lights is not to pursue a situation where the lights can be used in the whole house, but to adjust the scope and angle of our lights according to the needs of actual use. Therefore, the downlight and his twin brother's spotlight gradually occupied the C position of the home light from the original corner...

  Shiko detajet
 • 2022-3-14

  Prodhimi nën dritë, ju mëson se si të zgjidhni llambat

  Dritat e ulëta LED përdoren në një gamë të gjerë aplikimesh, nga dyqanet me pakicë te zyrat, nga ndërtesat komerciale te rezidencat private dhe më shumë. Dritat e poshtme ju lejojnë të siguroni dritë të bukur, të ndritshme, uniforme dhe pa hije, ndërsa përdorni vetëm ndriçimin tradicional. Një pjesë e energjisë që normalisht kërkohet nga instalimi. Çfarë lloj ndriçimi është një ndriçues i mirë 1. Mund të jetë e vështirë për të marrë një vendim kur blini dritat e poshtme LED, sepse ka shumë lloje të ndryshme të dritave të ulëta dhe prodhues të dritave të ulëta në treg. Shumë llamba nuk vijnë me llamba. Këto janë zakonisht dritat që përshtaten me GU10, kështu që poçet mund të jenë LED nëse zgjidhni, por edhe inkandeshente. Ka shumë përfitime për të zgjedhur LED...

  Shiko detajet
 • 2022-8-10

  Llamba e tavolinës e zbehtë me kontroll me prekje sjell mundësi të pafundme në jetën tuaj

  Me llambën e tavolinës me errësim me prekje, duke mos kërkuar më çelësa të vegjël në errësirë, thjesht shtrihuni dhe prekni llambën dhe ajo do të vijë. Shpesh ne e marrim si të mirëqenë këtë teknologji të re dhe kurrë nuk marrim kohë për të kuptuar se si funksionon. Epo, kurioziteti na mund në këtë rast, ndaj shpjegojmë se si funksionon një llambë me prekje pranë shtratit. Pse të blini një dritë prekëse pranë shtratit? Një dritë prekëse pranë shtratit është një ide e mirë në çdo rast - pse? Epo, kryesisht sepse mund t'i fikni pa u ngritur nga shtrati, por dritat me prekje pranë shtratit jo vetëm që ofrojnë estetikë dhe rehati, por janë jashtëzakonisht praktike. Shumica e dritave me prekje janë të rregullueshme me katër cilësime; i fikur, i ulët, i mesëm dhe i lartë,...

  Shiko detajet
 • 2021-12-23

  Zgjedhja e llambës së tavolinës me bateri të jashtme është një zgjedhje e mençur

  Si e ndriçoni dhomën tuaj kur jeni në shtëpi, zgjedhja e saktë e ndriçimit mund të krijojë një ndjenjë ngrohtësie, t'u japë njerëzve ngrohtësinë e shtëpisë dhe në të njëjtën kohë mund të parandalojë që shtëpia të jetë shumë e errët. Zgjidhni një llambë tavoline në shtëpi, madje zgjidhni një llambë tavoline jashtë. Zgjedhja e një llambë tavoline duhet të zgjidhet me kujdes ashtu si zgjedhja e mobiljeve. Si të zgjidhni një llambë të jashtme? Para se të zgjidhni, duhet të konsideroni qartë se për çfarë shërben. Zgjedhje të ndryshme do të sjellin ndjenja të ndryshme. Për shembull, kur shkoni në kamping ose barbekju jashtë, duhet të sillni shumë gjëra dhe është e vështirë të gjesh një burim energjie. Në këtë moment ju mund të zgjidhni...

  Shiko detajet
 • 2021-11-30

  Gu10 dritat e murit të jashtëm, duajeni kur e shihni dhe dritën në zemrën tuaj

  Ekzistenca e dritës lejon që bota njerëzore të lëvizë drejt qytetërimit, mposht errësirën dhe i ndihmon njerëzit të kapërcejnë frikën. Në fillim ndriçimi ishte me dritë natyrale, më pas njerëzit zbuluan zjarrin dhe më vonë kishte dritat elektrike. Me ecurinë e kohës, roli i llambave të ndryshme nuk është vetëm ndriçimi, por edhe shtimi i një ngjyre arti në jetë. Përdorimi i dritave të murit të jashtëm gu10 është vetëm një prej tyre, me mbajtës të ndryshëm llambash për ta bërë shtëpinë tuaj më të shtresuar. G në Gu10 përfaqëson llojin e kapakut të llambës, ky lloj kapaku i llambës është me prizë, dhe U përfaqëson formën e kapakut të llambës në formë U dhe 10 përfaqëson llambën...

  Shiko detajet