Rreth Home Lite

Home Lite Technology Co., Ltd është e përkushtuar të bëhet një furnizues kryesor i ndriçimit të shtëpisë në industri. E themeluar në vitin 2019, kompania është një avokate e sigurisë së dritës, lançuar në mënyrë të njëpasnjëshme seritë Sunlight, Seritë jo-dridhëse (përqindja e dridhjes <1%),Dim To Warm series,High Anti-corrosion series,Long Lifespan series,and Fully-compatible Dimming series. As the society has higher requirements for the light environment,Home Lite takes "make light safer and more comfortable" as its mission, and is committed to achieving the vision of "continuous innovation and being the guardian of light safety"

Mëso më shumë
 • Përvojë vit

  16

 • Linjat e prodhimit

  06

 • Zona e Mbulimit

  3000 m2

 • Stafi

  100

 • Dizajnerë me përvojë

  8

 • Vendet e eksportuara

  150

Highpro1
 • 1

  Aftësia e projektimit

 • 2

  Aftësia ODM

 • 3

  Pas shitjes

Produkte me aftësi të projektimit

Home Lite është përfshirë thellësisht në industrinë e ndriçimit, duke punësuar stilistë të njohur me çmimin Red Dot dhe ka lançuar seri produktesh me cilësi të lartë. Home Lite ka kultivuar dhe mbledhur një ekip të fortë R&D me talent të shkëlqyer në dizajnin industrial, dizajnin optik, dizajnin strukturor, dizajnin elektronik dhe aspekte të tjera, duke pasur aftësinë për të personalizuar shpejt produktet e ndriçimit të nivelit të lartë për klientët, duke pasur përvojë të pasur praktike dhe teknologji thelbësore patentat.

Aftësia ODM

Home Lite është zhvilluar në mënyrë të qëndrueshme. Ekipi ka 15 vjet përvojë në industrinë e ndriçimit. Ekipi ka përvojë afatgjatë ODM për markat e famshme ndërkombëtare, ka zotëruar burimet thelbësore të zinxhirit të furnizimit me cilësi të lartë dhe është i përkushtuar për përmirësimin e vazhdueshëm të cilësisë së produktit dhe shërbimeve. Dizajni dhe cilësia e produktit tonë është gjithmonë më e lartë se standardet e detyrueshme vendore dhe rajonale dhe fitoi njohjen e tregut me reputacionin e cilësisë.

Pas shitjes

Home Lite tregton cilësinë si gjërat më të rëndësishme, kur dizajnon produktet e reja që kemi testuar nga aspekte të ndryshme, dhe shumica e produkteve bëjnë testin CE në Dekra Lab. Ne bëjmë testin e plakjes 4-24 orë për çdo llambë përpara dërgimit. Kompania është në një periudhë zhvillimi të shpejtë, me një kapacitet prodhimi vjetor prej 1.5 milion copë pajisje. Në të ardhmen, por me shumë të pakta ankohen.

Shkruani në ne

Na dërgoni pyetjen tuaj nëpërmjet formularit të kontaktit dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt që të mundemi.
Ne jemi të gatshëm t'ju ndihmojmë 24/7

Na kontaktoni

Lajmet e fundit

 • modern led table lamp lights up your office
  2023-2-6
  modern led table lamp lights up your office

  With so many of us working and studying from home, setting up the perfect workspace is critical. When looking for home office inspiration, one of the most important home office ideas is lighting. Believe it or not, the lamp on your desk can make or break your day. Not to mention, lights are a huge decorative element when it comes to home office decor.   As unimportant as it may seem, your lamp is one of the most important parts of your table setting, second only to your chairs. With many of us spending more than 8 hours a day staring at our computers, whether at work or at school, lighting is even more important. You may have noticed that...

  shikoni më shumë >>
 • Çfarë lloj ndriçimi është më i mirë për konsumatorët dhe si të zgjedhin prodhuesit e dritave
  2022-12-28
  Çfarë lloj ndriçimi është më i mirë për konsumatorët dhe si të zgjedhin prodhuesit e dritave

  Nuk jeni i sigurt se si ta dekoroni shtëpinë ose biznesin tuaj më pas? Dritat e poshtme LED mund t'i shtojnë bukurinë çdo hapësire. Prodhuesit dhe furnizuesit e ndriçimit LED të Kinës kanë një gamë të gjerë dizajnesh, stilesh dhe teknologjish. Për më tepër, ata janë një nga furnizuesit më të besuar në tregun ndërkombëtar. Çfarë është drita e poshtme LED? Dritat e poshtme LED, të njohura si dritat e kanaçes, janë aksesorë tavani që mund të montohen pa probleme në mure. Krijon një pamje elegante që ndryshon humorin e dhomës. Ashtu si estetikët e tjerë të ndriçimit, dritat LED janë një faktor vendimtar në suksesin ose dështimin e dekorimit të hapësirës. Dritat e poshtme LED janë gjithashtu jashtëzakonisht të qëndrueshme në krahasim me alternativat tradicionale. Prandaj, funksionon më mirë dhe kursen para në afat të gjatë. Disa nga...

  shikoni më shumë >>
 • Si të zgjidhni një llambë tavoline studimi që mbron sytë tuaj
  2022-12-20
  Si të zgjidhni një llambë tavoline studimi që mbron sytë tuaj

  Pavarësisht nëse studioni, punoni, lexoni ose shkruani në shtëpi, keni nevojë për një stacion pune të caktuar me një llambë tavoline që ofron dritë të qartë dhe të ndritshme. Puna me orë të gjata në dritë të zbehtë mund të lodhë sytë dhe të ulë produktivitetin tuaj. Gjërat që duhen marrë parasysh kur blini një llambë tavoline me cilësi të dritës Kur zgjidhni një llambë tavoline në dhomën e studimit, duhet të zgjidhni një llambë tavoline me një llambë dhe dritë të qartë dhe të ndritshme. Dritat LED janë një zgjedhje popullore sepse janë efikase në energji (deri në 90% më pak se llambat standarde) dhe janë të gjithanshme. Kur zgjidhni llambat për hapësirën tuaj të studimit, duhet t'i kushtoni vëmendje dy karakteristikave të mëposhtme: Indeksi i interpretimit të ngjyrave (CRI): Kjo është një masë e ...

  shikoni më shumë >>

Detajet e vendndodhjes

 • Email

  sales@home-luce.com

 • Telefoni

  +86 15986525630

 • Personi kontaktues

  Bella Ye

 • Adresë

  Nr. 11, Xinmin 2nd Road, Xinle Village, Ma'an Town, Huicheng District, Huizhou City, Province Guangdong, China Kodi postar: 516057